Dziewczynki lubią ubierać lalki

Małe dziewczynki marzą, by – tak jak ich mamy – móc zająć się swoimi „dziećmi”. Z myślą o tej stronie dziewczęcej natury w Ence Pence powstał zapowiadany już przez nas kącik do pielęgnacji małych dzieci. Którymi ostatnio coraz częściej zajmują się tatusiowie, więc chłopcy też będą się tu czuć jak u siebie.

facebook17

W kąciku dzieci znajdą najróżniejsze lalki, które mogą pełnić role dzidziusiów oraz wszelkie niezbędne do takiej zabawy akcesoria. Kilka półek zajmują ubranka dla lalek, bo – jak wiadomo – przebieranie jest najprzyjemniejszą częścią takiej zabawy. Jeśli bluzka lub spodnie, w które mała mama będzie chciała ubrać swoją pociechę na spacer, okażą się pogniecione, w kąciku porządkowym dziewczynka znajdzie żelazko.

Po powrocie ze spaceru mała gosposia będzie mogła przejść do kącika handlowego, gdzie zrobi zakupy na rodzinny obiad, a w kuchni przygotuje smaczny posiłek. Po obiedzie natomiast włoży brudne naczynia do zmywarki.

Kiedy już się z tym wszystkim upora i przyjdzie pora, by udać się do łóżka, przeczyta swojemu dzidziusiowi jedną z książeczek z kącika czytelniczego. Może też być i tak, że tę książeczkę przeczyta goszczącemu u nas dziecku któreś z jego rodziców. Wszystko po to, by nasz mały gość był zadowolony z wizyty w Ence Pence. Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godz. od 12.00 do 19.00. Konin, ul. Popiełuszki 2.

Sloneczko1aSloneczko1b

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress